دکوراسیون لوازم التحریر

دکوراسیون لوازم التحریر۱۳۹۵/۸/۲۳ ۱۰:۳۱:۴۲
در حال نمایش 3 نوشته (از کل 3)
  • نویسنده
    سرپرست کل
    تعداد مطالب: 35

در این پست درباره بهترین و کاربردی ترین روش های چیدمان و دکوراسیون با توجه به متراژ ، موقعیت و سرمایه گذاری منطقی بر اساس نیاز همکاران گرامی بحث و تبادل نظر خواهد شد

شاپ تحریر ، بزرگترین مرکز فروش لوازم التحریر

Ali
    مشارکت کننده
    تعداد مطالب: 1

با سلام و خسته نباشید. بنده به مدت 8 سال در یک مغازه تقریبا 40 متری که متعلق به خودم هست در زمینه لوازم التحریر مشعول به فعالیت هستم و مدتی هست که تصمیم گرفتم دکوراسیون مغازه رو تغییر بدم و سیستم فروش رو از حالت سنتی به جدید تبدیل کنم. لذا خواهش مندم بنده رو راهنمایی بفرمایید و اگر امکانش هست به سوالات بنده پاسخ دهید:
    1- علاوه بر 40 متر مغازه یک نیم طبقه با متراز تقریبی 15 متر و یک زیر زمین به متراژ تقریبی 40 متر هم متعلق به بنده هست آیا نیاز هست برای گسترش کارم از این فضاها هم استفاده کنم؟
    2- برای قفسه ها از چه متریالی استفاده کنم؟ آیا همون فلزیها خوبند یا از ام دی اف استفاده کنم؟ و اینکه اگر اطلاعی در زمینه قمت دارید یک برآورد هزینه برای قفسه ام دی اف انجام بدید
    با تشکر

شاپ تحریر
    سرپرست کل
    تعداد مطالب: 35

سلام

قبل از دادن ایده برای فروشگاه شما ، نیاز هست که اطلاعاتی در زمیه فروشگاه لوازم التحریر خودتون ارسال بفرمایید
    1- اول از همه از فضاهای داخلی فروشگاه چندتا عکس از طریق تلگرام یا ایمیل برای ما ارسال کنید ( 09107667606 یا info@shoptahrir.com )
    2- دوم اینکه بفرمایید تو چه شاخه هایی از نوشت افزار کار میکنید ، مثلا فقط لوازم تحریر یا شامل کتابهای کمک درسی ، هنری ، معماری ، بازی فکری و … هم میشه؟
    3- محل فروشگاه شما کجاست و مردمی که از شما خرید میکنن تو چه شرایط مالی قرار دارن و از نظر فرهنگی چه تیپ آدمهایی هستند
    4- امکان دسترسی مشتری ها به نیم طبقه بالا و طبقه پایین براحتی میسر هست که خودشون بتونن برن از اون قسمتها وسیله بردارن یا خیر؟

موفق و پیروز باشید

در حال نمایش 3 نوشته (از کل 3)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

قبل از خرید چک کنید

بدلیل نوسانات قیمت ها بصورت روزانه ، لطفا قبل از نهایی کردن خرید قیمتها و موجودی را با ما چک کنید 09107667606
اشتراک
جهت اطلاع از قیمتهای ویژه مشترک شوید
close-link
سبد خرید شما خالی است